Tedarik Yönetimi

Tedarik Yönetimi

 Müşteri ihtiyaçlarının zamanında, doğru bir biçimde ve doğru fiyatlarla karşılanabilmesi için geleneksel satın alma yönetim anlayışını, karmaşık depo ve lojistik yönetimi ve modern süreç yönetimleri anlayışıyla harmanlayan Cilas Kauçuk A.Ş., yurtiçi ve yurtdışında geniş bir tedarikçi ağı ile işbirlikleri ve iş ortaklıkları gerçekleştirmektedir.

Tedarikçilerimiz; IATF 16949:2016 ve ISO 9001:2015 kalite yönetimi standartlarının gerektirdiği kurallar çerçevesinde değerlendirilmekte, seçilmekte ve performans takibi yapılmaktadır. Ana tedarikçilerimiz polimer, Kimyasal, Metal hammadde, metal yarı mamul, lazer kesimli metal, talaşlı üretim, kauçuk mamul (metalli, metalsiz), kalıp, makina&ekipman üretimi yapan ve fason kaplama hizmeti veren, kategorisinde kalite yönetim sistemlerini özümsemiş yerli ve yabancı firmalardan oluşmaktadır. Bunun yanında bu büyük organizasyonu endirekt olarak destekleyecek hırdavat, sarf, işçi sağlığı, çevre ve atık yönetimi, inşaat, catering, kalite sistemleri yönetimi, gümrükleme, bilişim sistemleri ve yazılım, matbaa hizmetleri, ambalaj gibi kategorilerde de sektörünün öncüsü firmalarıyla çalışmaktayız.

Cilas Kauçuk A.Ş., kalite ve etik standartlarına uygun ticaret yapabilen yeni tedarikçilere her zaman ihtiyaç duymaktadır. Tedarikçilerimizle uzun süreli ve kalıcı ilişkiler kurmak amacındayız. Sürdürülebilirlik, emtia piyasalarına uyum, sürekli iyileştirme, ürün güvenliği, sağlık ve çevre standartlarına uyum en önemli tedarikçi kriterlerimizdendir. Tedarikçilerimiz; kilit ticaret ve işletme göstergelerinin yanı sıra, sürdürülebilirlik performansını ve riskleri de içeren, kapsamlı bir süreçte değerlendirilir.

Alınan mal ve hizmetler, ilgili kalite yönetim sistemlerinin gerektirdiği kurallar çerçevesinde kabul edilir; üretim, modern depo ve lojistik sistemleri ile desteklenir. Dış tedarik zinciri, firma içi tedarikçilerle, muhasebe ve finans departmanlarıyla koordineli olarak yönetilir.