Cilas Şirketler Grubunu  Keşfedin

 

CİLAS KAUÇUK SANAYİ İHRACAT İTHALAT TİCARET A.Ş.

 Cilas Şirketler Grubu faaliyetlerine 1988 yılında Almanya’da kauçuk ürünler ticareti yapan bir aile şirketi olarak başlamıştır. Çok kısa sürede büyüyerek Zonguldak Devrek’te 300 m2 lik ilk üretim tesisini kurmuştur. Ürün kalitesi, zamanında teslimat ve müşteri odaklı yaklaşımı ile büyümeye devam eden Cilas Şirketler Grubu, sadece kauçuk ürün üretimi ile sınırlı kalmamış bünyesindeki metal üretim tesisini de geliştirerek üç ayrı lokasyonda 30.000 m2’ yi aşkın üretim alanında metal ürünler, kauçuk ve metal şekillendirme kalıpları üretim kalıp hanesi, ve kauçuk ürünler üretim tesislerini içeren tam entegre bir üretim tesisi haline gelmiştir.

 

Cilas Şirketler Grubu olarak, her çalışanımızı şirketimiz için ayrı bir değer olarak görüyor; kadrolarımızın tüm süreçlerde aktif olarak yer almasını odağımızda tutuyoruz. Dört ana yönetim ilkemiz olan sorumlu olma, adil olma, hesap verebilirlik ve şeffaflığı tüm departmanlarımıza taşıyor, sadece imzamızı taşıyan ürünlerin değil, kurum kültürümüzün de bizleri yansıtmasını amaçlıyoruz.

Hedefimiz, imzamızı taşıyan yüksek kaliteli ürünleri her defasında daha ileri bir noktaya taşımak, daha da mükemmelleştirmektir. Bu yüzden, inovasyon ve AR-GE çalışmalarımıza odaklanarak müşterilerimiz için en verimli ve düşük maliyetli ürünleri hayata geçirmeyi amaçlıyoruz. Üretim kapasitesindeki sınırları ortadan kaldıran gelişmiş araç ve teknolojilerle düşük maliyetli bileşenler üretiyor, farklı sektörlerden tüm müşterilerimize ‘en iyisini’ sunmak için çalışıyoruz.

Hedeflerimiz doğrultusunda kendimizi paydaşlarımıza tanıtabilmek için her yıl Almanyanın Hanover şehrinde gerçekleştirilen Endüstri fuarına katılım sağlamaktayı

CİLAS EĞİTİM SİSTEMİ

Yeni çalışanlarımıza genel ve tamamlayıcı bir oryantasyon programı sunuyoruz. Böylece sadece mühendislikten sevkiyata kadar değil; değerlerimiz ve kurumsal kültürümüze de geniş kapsamlı bir şekilde aktarıyoruz.

PERFORMANS SİSTEMİMİZ

En iyi işlere sadece uzman olanların değil; en mutlu çalışanların imza attığına inanıyor ve her çalışanın, hak ettiğini kazanması için var gücümüzle çalışıyoruz.

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

Yılları aşkın deneyimiyle alanında prestijli bir yere sahip olan Cilas Kauçuk A.Ş’nin adaletli, şeffaf, çevreye duyarlı ve ilerici yaklaşımından güç alıyoruz.

KARİYER SİSTEMİMİZ

Her çalışanın eğitim ve ideallerine uygun bir pozisyonda çalışmasına öncelik veriyor; etkin yetenek yönetimiyle, yurt içi ve yurt dışı kariyer fırsatları sunuyoruz.

KÜRESEL BAKIŞIMIZ

Yönetişim ve karar süreçlerine katılımın önemini biliyor; dinamik ve heyecanlı ekibimizle her zaman büyük düşünüyoruz.

AR-GE VE AKADEMİK İŞ BİRLİĞİ

Yeni çalışanlarımıza bütüncül bir oryantasyon programı sunuyoruz. Böylece sadece mühendislikten sevkiyata tüm aşamalar konusunda değil; değerlerimiz ve köklü kurumsal kültürümüze dair de geniş kapsamlı bilgi veriyoruz.